logo
Zobraziť WEB

UNDEADARENA.COM - Najväčšia ESCAPE, TEAMBUILDING a EVENT aréna na Slovensku

Share on Google+   Share on Facebook   Share on Twitter
(0 Recenzie)
UNDEADARENA.COM - Najväčšia ESCAPE, TEAMBUILDING a EVENT aréna na Slovensku
"Najväčší escape, indoor teambuilding a event priestor pre priaznivcov netradičného Bratislavského industriálu. Priestor ideálny pre organizovanie teambuildingov, eventov a kultúrnych podujatí. Veľkosť priestoru 4000m2. V rámci nášho portfólia prinášame verejnosti najväčšie a najprepracovanejšie ESCAPE hry a únikové teambuildingy v strednej EU. Escape aréna obsahuje až 19 tematických miestností v jednej escape hre, pričom veľkosť hernej plochy neustále rozširujeme. Hry sú vhodné od 6 do 30 osôb v tíme. Vhodné aj pre veľké firemné teambuildingy pre kapacitu až 200+ osôb.

UNDEADARENA.COM je priestor situovaný v bývalom továrenskom komplexe Matador v Bratislavskej industriálnej zóne Petržalky. Priestor je kompletne zrenovovaný, avšak koncipovaný so zreteľom na zachovanie pôvodnej industriálnej témy. Vytvára tak výnimočný zážitok s netradičnou atmosférou prítomnou počas všetkých eventov a podujatí. Celková rozloha priestoru je vyše 4000 m2. Aktuálne pripravený priestor o rozlohe 2000 m2 je rozdelený na dve veľké časti a tou je eventová časť s barom (o kapacite až 300 ľudí) plus priľahlé zóny ako šatňa, oddelená fajčiarska zóna a sociálne zariadenia. Druhou časťou je herná aréna plná tematických hrôzostrašných miestností, bludísk, rekvizít, technických gadgetov a efektov - vhodné aj ako možnosť spestrenia Vášho eventu rôznymi aktivitami, ktoré Vám vieme na mieru zabezpečiť. Ďaľší priestor o rozlohe cca 2000 m2 je vyčistená surová presvetlená továrenska hala vhodná aj na väčšie eventy či podujatia.""

Priestor je svojou tematikou a zariadením vhodný aj ako netradičná industriálna horrorová lokácia pre filmársku či showbiz produkciu.

Viac informácií, fotografií a videí z podujatí či produkcie nájdete na našej webovej stránke. "
Publikované dňa 04/09/17