logo

Kategória: Správy a Média > Aktuálne udalostiGazda.sk - informačný portál
GAZDA.sk - Online magazín, ktorý je zameraný na témy z oblastí záhrada, dom, bývanie, zdravý životný štýl a cestovanie.
Posted on 18/08/14

Casopis.sk - Vaše spravodajstvo
Spravodajský online portál časopis.sk ponúka aktuálne domáce a zahraničné správy, ekonomické témy, športové a kultúrne správy.
Posted on 24/08/14

Bod.sk - spravodajský informačný portál
Spravodajský informačný portál Bod.sk ponúka aktuálne domáce a zahraničné správy, ekonomické témy, športové a kultúrne správy.
Posted on 24/08/14

PR agentúra Blueinfo.sk
Inzercia, Copywriting a PR marketing. Blueinfo.sk združuje širokú sieť kvalitných magazínov. Svoje články môžete publikovať v desiatkach magazínov.
Posted on 24/08/14

Click.sk - Každý deň zaujímavosti zo sveta
Váš obľúbený online magazín Click.sk ponúka aktuálne témy žien a mužov a pre každého z oblasti zdravia, lásky a vzťahov.
Posted on 29/08/14

electropiknik.cz - Online Magazine
Zájmový web, který monitoruje dění ze světa hudby, divadla, filmu, umění a designu, informačních technologií a zábavy
Posted on 16/09/14

Golem.sk - internetový magazín
Golem.sk - internetový magazín ponúka aktuálne spravodajstvo zo sveta správ, techniky, lásky, športu a zo života celebrít. Buďte online, sledujte golem.sk. Magazín prináša informácie a zaujímavosti o aktuálnych domácich i ...
Posted on 16/09/14

Maxivyber.sk – správy, počasie, zľavy
Portál, ktorý Vám prináša najnovšie správy, aktuality, zaujímavosti, zoznam firiem, TV program, zľavy, last minute, počasie, online hry, citáty. Všetko nájdete na maxivyber.sk
Posted on 06/11/14

Adresar.sk - online spravodajský magazín
Online magazín Adresár.sk denne prináša novinky, špeciálne informácie a aktuality o firmách, spoločnostiach, neziskových organizácií, múzeí zo Slovenska a zo sveta.
Posted on 17/11/14

MS hokej 2015 online
Online výsledky z hokejového mistrovství světa 2015 v Praze a Ostravě. Sledujte výsledky nejen našeho týmu, ale i našich soupeřů. Naleznete zde i přehled zápasů, výsledky, statistiky a další zajímavosti.
Posted on 21/04/15

Biztweet - biznis a ekonomika krajín V4
Biztweet.eu ekonomické a biznis spravodajstvo, ktoré sleduje scénu v krajinách V4. Informácie z oblasti ekonomiky, politiky, aj medzinárodného obchodu najmä na Slovensku a v Českej republike.
Posted on 16/05/15

Infomagazín.sk
Internetový portál zhromažďuje aktuality, novinky, tlačové správy a pozvánky. Možnosť publikovať vlastné texty, reklamné články, zviditeľniť sa a inzerovať.
Posted on 19/06/15

DNES čítame
Najčítanejšie správy zo slovenských denníkov za posledných 24 hodín. Všetko na jednom mieste s prehľadom hlavných tém nájdete na DNESčítame.sk.
Posted on 13/10/15

ZprávyExtra.cz
ZprávyExtra.cz - 24 hodin denně přinášíme aktuální zprávy z domova i ze zahraničí. 24 hodin denně pro vás připravujeme zprávy z politiky, zprávy ze zahraničí, zprávy o počasí, krimi zprávy, ...
Posted on 22/10/15