logo

Kategória: Obchod > EnergieŠetrenie energie v domácnosti
Šetrenie energie v domácnosti pomocou produktov ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze za vodu, teplo a elektrinu. V našej ponuke nájdete tiež solárne osvetlenie a nabíjačky.
Publikované dňa 07/08/14

MANAR PLUS, s.r.o. | trakcne baterie, servis trakcnych baterii, baterie do vzv
Prvotný dodávateľ trakčných batérií a batérií do vysokozdvižných vozíkov, ktorý ponúka aj zálohové zdroje a servis trakčných batérií.
Publikované dňa 29/09/14

Ekologické pelety - Pellets XL vyrábané na SLovensku. Ekologické vykurovacie médium budúcnosti.
Agropelety vyrábané z ekologicky trvalo obnoviteľných zdrojov - slama z obilnín. Použitím našich peliet dosiahnete najnižšie náklady na vykurovanie v súčasnosti. Vyrábané na Slovensku. Výborná dostupnosť a priaznivé ceny.
Publikované dňa 13/10/14

Jakelectric.sk - regulácia vykurovania
JAK ELECTRIC Vám dodá systém regulácie vykurovania, podľa potreby na mieru Vašim podmienkam a požiadavkám. Ponúkame Vám šetrenie na vykurovaní, aby ste nevykurovali zbytočne miesta vo vašich budovách ktore su ...
Publikované dňa 01/12/14

Elektroinštalačný materiál, Fotovoltika, Svietidlá
Ponuka elektroinštalačného materiálu, elektroinštalácie. Zásuvky, vypínače, aktívny bleskozvod, Cable plus, káble, vodiče, stykače, ističe, rozvádzače, rozvodné skrine, rozvody.
Publikované dňa 12/12/14

Elektrické vykurovanie Gabarrón
Návrh a realizácia elektrického vykurovania. Značka Gabarrón prináša rôzne moderné a úsporné riešenia elektrického kúrenia. Výrobky charakterizuje dlhá životnosť, výrazná úspora energie, elegantný dizajn a intuitívne ovládanie.
Publikované dňa 03/04/15

Eko-shop.sk – solárne systémy
V internetovom obchode nájdete rozsiahly sortiment technológii pre obnoviteľné zdroje ako napr. slnečné kolektory, solárne zásobníky TUV, reguláciu, teplovodné krby, záložné zdroje a množstvo iných produktov, ktoré nakupujte priamo od ...
Publikované dňa 10/04/15

Energeticky-certifikat.sk
Energetický certifikát od spoločnosti RealityServis s.r.o. je vypracovaný autorizovanou osobou, ktorá je držiteľom osvedčenia od SKSI pre energetickú certifikáciu budov.
Publikované dňa 17/06/15

Elektro revize Praha
Provádím kompletní elektro revize bytů, revize elektro průmyslových objektů, čerpacích stanic PHM, hromosvodů, elektro revize trafostanic, termovizní měření kamerou Flir po celé České Republice.
Publikované dňa 07/08/15

ARDOR - predaj brikiet, peliet a grilovacieho uhlia
Predaj bio palív značky ARDOR – drevné brikety, pelety a grilovacie uhlie.
Publikované dňa 13/10/15

Optimalizácia a Energetický manažment
Značka ENERGY SAVING MANAGEMENT prináša užitočné riešenia v oblasti úspor energií. Poskytuje optimalizáciu a energetický manažment pre veľké spoločnosti. Sme v pozícií nezávislého externého energetika.
Publikované dňa 17/10/15

Energetický certifikát budovy online
Energetický certifikát Vašej nehnuteľnosti Vám vystavíme online, za najkratší čas a najlepšiu cenu na slovenskom trhu. Stačí vyplniť online objednávku v pohodlí Vášho domova.
Publikované dňa 12/11/15

Blower Door – XXL, Bratislava
Zmeriame Vám vzduchotesnosť Vašej budovy a navrhneme opatrenia pre jej zlepšenie. So vzduchotesnou budovou budete platiť menej za energie.
Publikované dňa 30/11/15

RODYS Slovakia | Energetické riešenia na mieru podľa najnovších trendov
RODYS Slovakia - výstavba fotovoltických solárnych systémov na kľúč a energetické riešenia na mieru podľa najnovších trendov.
Publikované dňa 07/01/16

NectarSUN, fotovoltaický regulátor ohrevu vody a kúrenia
Veľkoobchodný predaj regulátorov NectarSUN + príslušenstva, na ohrev vody a kúrenia pomocou fotovoltaických panelov. Výhradné zastúpenie pre SR.
Publikované dňa 21/01/16

Flame - riadime vykurovanie
Riadenie vykurovacích systémov a systémov pre ovládanie prostredia. Moderná technológia pre Váš dom a úsporné bývanie.
Publikované dňa 18/02/16

Doskové výmenníky
Doskové výmenníky SWEP a TRANTER.
Publikované dňa 04/04/16

LED svetla
led svetlo, led osvetlenie, led lampy, led minipanel, led luster, led panel, led tube, led pasy, rgb pasy
Publikované dňa 07/05/16

HXH s.r.o.
Ponúkame servis a čistenie doskových výmenníkov. Zabezpečujeme aj náhradné diely a tesnenie.
Publikované dňa 06/07/16

Vodotechnika, vykurovanie a kanalizácia
V našom eshope nájdete široký sortiment tovaru v kategóriach čerpadlá, domáce vodárne, tlakové nádoby, expanzné nádoby, vodné filtre, bojlery a ohrievače vody, šachty, kanalizácia, potrubný systém, náradie, príslušenstvo a ďaľšie ...
Publikované dňa 20/10/16


1 2   >   >>