logo

Kategória: Obchod > Obchodné Služby > Kancelárske službyUSA Green Card Lottery
US Dream offers all necessary assistance and step by step guidance given to the applicants for completing the Diversity Visa (USA Green Card Lottery) application ones the registration is done.
Publikované dňa 08/08/16

Zakladanie, zmeny, predaj a likvidácia s.r.o.
Naša spoločnosť Vám poskytuje služby zakladaniea, zmien, predaj a likvidácia s.r.o., založenie živnosti, poskytnutie registračného sídla
Publikované dňa 20/04/14

PečiatkyBA.sk - pečiatky rýchlo a jednoducho
Zaoberáme sa výrobou pečiatok kvalitnej značky Trodat. Pečiatky vyrábame v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Zákazníkom poskytujeme množstevné zľavy, akcie, grafické návrhy a servis pečiatok.
Publikované dňa 19/07/14

Davis & Morgan - Ready-made spoločnosti a Virtuálne sídlo
Predaj Ready-made spoločností, spolu s registračným sídlom na prestížnej adrese v centre Bratislavy za výhodnú cenu. Využite službu založenia obchodnej spoločnosti, či vykonanie zmeny v obchodnom registri.
Publikované dňa 09/02/15

Založení firmy offshore a onshore v Dubaji a RAK
Nabízíme založení offshore i onshore firmy v Dubaji a RAK, založení účtu, povolení k pobytu ve Spojených arabských emirátech.
Publikované dňa 09/02/15

Registračné pokladne, fiskálne tlačiarne
Predaj registračných pokladníc a fiskálnych tlačiarní. Predávame pokladne a fiskálne tlačiarne výrobcov Datecs, Elcom a UPOS. V prípade záujmu Vám vieme pokladnice prenajať s kompletným riešením pokladničného systému.
Publikované dňa 02/03/15

Europokladne, s.r.o.
Europokladne ponúka:- predaj, servis a bazár registračných pokladní- pokladničné a hotelové systémy- pokladnične pásky (VO a MO)- eurosortiment (uv lampy, kontrolery bankoviek, triedičky, počítačky....)
Publikované dňa 10/03/15

Europasky, s.r.o.
Pokladničné pásky za bezkonkurenčné ceny.
Publikované dňa 10/03/15

Pán Myšlenek
Poradenské společnosti se zaměřují na řešení nestandardních úkolů v oblasti managementu, marketingu a Public Relations, včetně technického návrhu, přípravy a zavádění příslušných metodik a technologií v oblasti podnikání.
Publikované dňa 11/04/15

Kvalitni a levne eshopy
Katalog kvalitnich eshopu s ponuku kvalitniho zbozi ruzneho sortimentu. Eshopy nabizeji mnoho slev, slevove kupony, profesionalni pristup k zakaznikovi a v pripade nespokojenosti vraceni penez a pri nakupu nad urcitu ...
Publikované dňa 10/07/15

Luxusní šperky pro každého
Internetový obchod Sperkis.cz s provozovnou v Chrudimi nabízí širokou nabídku šperkařského sortimentu. Luxusní šperky za skvělé ceny, doprava při nákupu nad 1000Kč zdarma. Prsteny, piercing, naušnice, řetízky z různých kovů ...
Publikované dňa 15/07/15

Tlač letákov a vizitiek-printman.sk
Tlačíme najmodernejšou technológiou. Digitálna tlač na najmodernejšom stroji Konica Minolta C1070: Tlačenie, rezanie, lepenie v 1kroku za bezkonkurenčnú cenu.
Publikované dňa 26/08/15

Kotoučky a termoetikety do pokladních a vážních systémů
Dodavatel kotoučků s termovrstvou a standardních kotoučků. Standardní položky máme skladem a dodáváme nejdéle do 48 hodin po celé ČR. Dopravu k Vám zajistíme. V našem e-shopu je k dispozici ...
Publikované dňa 16/10/15

Firmy na kľúč - založenie sro
Firmy na kľúč vám založia sro za cenu 259 eur a virtuálne sídlo od 10 eur za mesiac s ľubovolným počtom voľných živností.
Publikované dňa 19/10/15

Translatio - preklady a tlmočenie
Prekladateľská agentúra. Profesionálne preklady a tlmočenie pre Vás a Vašu firmu. Prekladáme neúradné aj úradné dokumenty každého druhu, tlmočíme stretnutia, konferencie a oveľa viac. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Publikované dňa 31/10/15

Angličtina a nemčina - preklady a tlmočenie
Som vyštudovaná prekladateľka a tlmočníčka anglického a nemeckého jazyka. Prekladám dokumenty každého druhu, tlmočím obchodné stretnutia, prezentácie a podujatia rôzneho druhu. Teším sa na spoluprácu s Vami.
Publikované dňa 31/10/15

Reklamní agentura 4prostor
Reklamní agentura 4prostor nabízí kompletní servis pro Vaši firmu v oblasti propagace a reklamy. Tvorba firemních vizitek, letáků, polepy, digitální tisk včetně grafického návrhu, světelné reklamy ad. Vsaďte na profesionály v oboru.
Publikované dňa 22/03/16

Originální mycí stroje
Internetový obchod s profesionální originální mycí technikou Wap, nyní Nilfisk. Nabízíme prodej nových vysokotlakých strojů, podlahových strojů a vysavačů. Provádíme záruční a pozáruční servis. Prodej náhradních dílů. Máme více než ...
Publikované dňa 02/11/16

Toš nekupto
E-shop Tosnekupto.cz se zabývá prodejem dárků a produktů pro domácnost, ale i dárečky pro zamilované a děti. Navíc pro vás má hromadu slev a akcí jako je třeba jízda na ...
Publikované dňa 03/11/16

Tlač v digitálnej kvalite, tlačíme rýchlo a spoľahlivo -Sépiatlač Bratislava
Sepiatlac pracuje v oblasti tlačiarenského priemyslu už dlhé roky. Máme v ponuke veľa produktov, služieb a materiálov. Pracujeme s najmodernejšími digitálnymi technológiami k Vašej spokojnosti. Tlačíme vizitky, letáky, oznámenia, kalendáre, ...
Publikované dňa 01/02/17


1 2   >   >>