logo

Kategória: Obchod > NehnuteľnosťStavebné pozemky v Tatrách na predaj
Predaj stavebných pozemkov v Tatrách. Veľká Lomnica oblasť golfového ihriska. Stavebné pozemky s inžinierskymi sieťami na predaj.
Publikované dňa 18/09/14

COSTALIA - Španielsko reality
Španielsko reality - predaj apartmánov, domov, víl a golfových nehnuteľností v Costa del Sol, Španielsko. Ponúkame kompletný servis vrátane zabezpečenia financovania.
Publikované dňa 14/04/14

REALITY COMFORT Prievidza
Realitná kancelária pôsobí v okrese Prievidza a poskytuje kvalitné, zodpovedné a profesionálne služby. Ak chcete predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť s finančnou a právnou istotou, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu ...
Publikované dňa 28/04/14

CONNECTED MEDIA s.r.o.
Spoločnosť Connected Media s.r.o. poskytuje služby v oblasti geodézie, architektúry a realit.
Publikované dňa 11/05/14

Apex-Arch katalóg rodinných domov
Stránka architektov ponúkajúcich individuálne a katalógové projekty rodinných domov. Na stránke sa nachádza predaj projektov, publikácia rodinných domov, ukážky individuálnych projektov vytvorených na mieru pre klientov. Spoločnosť Apex je rešpektovaným ...
Publikované dňa 12/05/14

Nehnuteľnosti online sprostredkovanie
Efektívny a bezplatný systém sprostredkovania nehnuteľností z pohodlia domova aj bez realitky. Stačí pár kliknutí a o zvyšok sa postará OnlineMakler.sk
Publikované dňa 31/05/14

Finep SK – predaj nových bytov v Bratislave
Hľadáte kvalitné moderné bývanie v Bratislave? Developerská spoločnosť Finep ponúka nové byty na predaj v Bratislave-Ružinove v rámci projektu Jégého Alej.
Publikované dňa 14/06/14

Bytové domy Hostivař
V příjemné lokalitě Hostivaře, nedaleko Hostivařského parku a přehrady a nedaleko konečné tramvaje Vám nabízíme bydlení v novém, prakticky a architektonicky atraktivně řešeném projektu Bytové domy Hostivař.
Publikované dňa 17/06/14

Ing. Peter Dobias – Váš osobný realitný maklér
Pripravený pomáhať klientom riešiť ich požiadavky týkajúce sa nielen komplexného realitného servisu ale aj financovania, katastra, daňového, právneho poradenstva, architektonických požiadaviek prostredníctvom našich odborných partnerov s ktorými dlhodobo spolupracujem.
Publikované dňa 19/06/14

Kanadské zruby - zdravé a štýlové bývanie.
Výstavba zdravých a štýlových kanadských zrubov a zrubových stavieb. Drevené prístavby, terasy, altánky, rekonštrukcie, záhradné sedenia a iné.
Publikované dňa 19/06/14

Reality, nehnuteľnosti
Ponuka realít a nehnutelností z celého Slovenska. Kupujte, predávajte, ponúknite na prenájom byty, pozemky, objekty, obchodné priestory.... ZADARMO!
Publikované dňa 01/07/14

Realitná agentúra ClassIQ
Zaoberáme sa s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľnosti. Sme realitná agentúra pre pokročilých. Malá, poctivá a diskrétna. Rodinná klasika a všetko vybavíme za Vás.
Publikované dňa 16/07/14

MK-REAL, komplexné služby v oblasti nehnuteľností
Komplexné služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane overených mechanizmov poskytujúcich ekonomickú a právnu ochranu obom zmluvným stranám v regióne západného Slovenska.
Publikované dňa 21/08/14

Najaktuálnejšia a najväčšia reality inzercia na Slovensku - RealityMenu.sk
Nehnuteľností z celého Slovenska. Predaj realit, nehnuteľnosti kúpa, predaj, prenájom. domy, pozemky, byty, chaty, objekty
Publikované dňa 15/09/14

Pozemky pri golfovom ihrisku Veľká Lomnica
Ponúka na predaj luxusné pozemky pri golfovom ihricku vo Veľkej Lomnici. Projekt Golf Village v kŕasnom prostredí golfového ihriska.
Publikované dňa 23/09/14

Stavebné pozemky v Tatrách na predaj
Predaj stavebných pozemkov v Tatrách. Veľká Lomnica oblasť golfového ihriska. Stavebné pozemky s inžinierskymi sieťami na predaj.
Publikované dňa 24/09/14

Prvá akučná s.r.o.
Sme špecializovaná spoločnosť so zameraním na realizovanie dobrovoľných dražieb podľa zákona č. 527/2002 Z.z. o dobrovoľných dražbách.
Publikované dňa 24/10/14

Minireal - Realitná kancelária
Predaj nehnuteľností (byty, domy, chaty, pozemky) vo Zvolene Banskej bystrici, Krupine a okolí.
Publikované dňa 24/10/14

PS REAL PLUS, s.r.o. - rychly najom
Rýchly nájom je realitná kancelária zameraná na nájomnehnuteľností a vyhľadávanie potenciálnych nájomcov pre prenajímateľov. Je postavená na online platforme, čím výrazne urýchľuje celý proces prenajatia / vyhľadávania nehnuteľnosti.Tvorí ju tím ...
Publikované dňa 13/11/14

Realitná kancelária Amazon Reality
Realitná kancelária sídliaca v Košiciach zabezpečuje pre svojich zákazníkov predaj domov, predaj bytov, predaj pozemkov a predaj ďalších nehnuteľností.
Publikované dňa 19/11/14


1 2 3   >   >>