logo

Kategória: Počítače

Grafika (9)
Hardware (34)
Software (46)


Projektově.CZ
Jednoduchý systém pre zadávanie a kontrolovanie úloh Projektově.CZ. Delegujte, kontrolujte a sledujte priebeh online. Riaďte svoje projekty ľahko a rýchlo.
Publikované dňa 13/07/16

Dark Moon - Grafika, Webové stránky, Střih videa
Vytvoříme pro Vás kvalitní webové stránky, logo, letecké záběry, střih videa, poutavé tiskové materiály nebo design a výrobu triček.
Publikované dňa 30/09/17

Webhosting - EURON Slovakia
Free hosting, webhosting, profesionálny webhosting, VIP hosting, garancia dostupnosti, EASYWEB, tvorba webstránok, webov, e-shopov, 30 dňová záruka vrátenia peňazí, PIPNI viac ako 60 000 domén, registrácie domén, wordpress, cms systémy.
Publikované dňa 20/10/17

eXom group, s.r.o
Zabýváme se dohledem a údržbou firemní IT infrastruktury a výpočetní techniky. Provádíme správu a údržbu počítačů, sítí i serverů, zajišťování bezpečnosti, zálohování dat, softwarový audit. Zajistíme kvalitní a efektivní obsluhu ...
Publikované dňa 14/04/14

Sino s.r.o.
Prinášame jednoduché a nákladovo efektívne riešenie založené na platforme ZeroClient, ktoré Vám optimalizuje celkové náklady do výpočtovej techniky a prinesie vysoké prevádzkové úspory.
Publikované dňa 14/04/14

Lacné tonery
Lacné tonery , atramnet, tlačiarne a dalšie produkty do vašej domácnosti.
Publikované dňa 19/04/14

Sino s.r.o.
Spoločnosť SINO prináša na Slovenský trh nákladovo efektívne riešenie v oblasti stolných počítačov založené na platforme ZERO CLIENT.
Publikované dňa 25/04/14

DellPC - servis a predaj Dell
DellPC sa špecializuje na záručný a pozáručný servis a poradenstvo pre výpočtovú techniku značky Dell. Okrem servisných služieb ponúka aj predaj počítačov, elektroniky, náhradných dielov a ďalších komponentov.
Publikované dňa 30/04/14

Dellservis - servis a komponenty pre značku Dell
Dellservis sa špecializuje na servis výpočtovej techniky značky Dell. Pomocou formulára na stránke Dellservis sa jednoducho môžete poradiť s technikom a následne dohodnúť opravu vášho počítača. Okrem servisných služieb ponúka ...
Publikované dňa 30/04/14

Blog copywritera o IT security a online marketingu
Copywriterův blog o počítačové bezpečnosti, online marketingu a internetovém podnikání vůbec
Publikované dňa 10/05/14

Cardberg IT riešenia│ cestovný ruch
IT systémy pre rozvoj a manažment cestovného ruchu: regionálna zľavová karta s evidenciou prenocovaní, mestská karta, turistická karta, vernostné systémy prepojené na štatistiky a cielený marketing.
Publikované dňa 14/05/14

DVD-city.cz - DVD a Blu-ray filmy již od 6,- Kč
DVD film a Blu-ray y za nejlepší ceny na internetu. V prodeji DVD a Blu-ray filmy. Super ceny DVD filmů v pošetkách ale také bezkonkurenční ceny Blu-ray filmů pro každého.
Publikované dňa 15/05/14

splashtv.ic.cz
Tv online, Free Tv online, TV live stream, watch free video streaming on the Internet
Publikované dňa 16/05/14

MEGAmobil.sk
Správa, optimalizácia, oprava a predaj PC, mobilov a tabletov do 24 hodín.
Publikované dňa 20/05/14

notebook servis servis notebookov oprava notebookov
Servis Notebookov,Oprava základnej dosky,grafickej karty, konektorov,biosov,reball reflow,diagnostika zdarma,NONSTOP, keywords notebook servis, servis notebookov, Oprava notebookov, nahradne diely acer, asus servis, servis acer, nahradne diely notebook, Servis HP, Oprava Notebooku, Display ...
Publikované dňa 21/05/14

Informačný systém Optivus
Optivus je CRM informačný systém, ktorý organizuje dôležité firemné údaje, sleduje komunikáciu so zákazníkmi a automatizuje všetky opakujúce sa činnosti.Systém je určený pre stredné a menšie firmy, ktoré potrebujú komunikovať ...
Publikované dňa 06/06/14

SEO audit, váš nástroj pre optimalizáciu
Seo audit, je profesionálna služba na optimalizáciu vašej stránky. Zlepšíme vaše umiestnenie, počet návštevníkov a predaj zo stránky.
Publikované dňa 09/06/14

Tvorba webových stránek Praha - Webstudio Web No Limit
Profesionální služby v oblasti webových portálů. Tvorba www stránek, e-shopů, katalogů, microsites, databází. Dále vlastní redakční systém pro správu obsahu. Realizujeme internetový marketing - SEO, emailing, PPC kampaně a reklamu ...
Publikované dňa 18/06/14

Subject.sk
Predaj a servis výpočtovej techniky. Klientom poskytujeme dostatočné informácie a poradenstvo. Široký sortiment produktov ako sú notebooky, desktopy, tablety a iné.
Publikované dňa 19/06/14

Sťahuj Antivirus Zdarma
Sťahujte antivírusove programy úplne zadarmo. Portál kede si každy vyberie vhodný antivírus pre seba a navyše zadarmo. Obsah tvor´í zoznam antivírusov, kt. sú k dispozícií zadarmo pod free licenciou. Linky ...
Publikované dňa 21/06/14


1 2 3 4 5   >   >>