logo

Kategória: Šport a fitness > PodujatiaLokomotíva - Judo Rimavská Sobota
Judo - Lokomotíva Rimavská Sobota je športovým oddielom zameraným na tréning juda detí, mládeže i dospelých. Oddiel juda má viac než 40 ročnú tradíciu.
Publikované dňa 14/04/14

Slovak Tenis
Všetko o tenise na jednom mieste, tenisové spravodajstvo, aktuálne turnaje, výsledky, rebríčky ATP a WTA tour, profily hráčov, priame prenosy zo zápasov, archív výsledkov a mnoho ďalších informácii o tenise.
Publikované dňa 17/04/14

SportWorld - športový portál plný aktualít, recenzii, návodov
Portál SportWorld.sk prináša pravidelné články zo sveta športu - futbal, hokej, tenis, fitness a iné. Články, aktuality, recenzie, návody, videá, online výsledky - všetko na jednom mieste.
Publikované dňa 28/04/14

Stávkovanie s dlhodobým ziskom!
Platené tipy na zápasy, zostavené profesionálnymi stávkarmi, s pravdivou štatistikou úspešnosti, nájdete iba u nás.
Publikované dňa 06/06/14

Tandemy.sk - tandemový zoskok
Tandemový zoskok padákom s elitou medzi profesionálnymi tandem pilotmi z výšky 4000 m. Bezpečný adrenalínový darček na výborne vybavenom letisku.
Publikované dňa 13/07/14

Tandemzoskok Robo
Tandemové zoskoky padákom z výšky 3000-4000m + video + foto
Publikované dňa 26/07/14

Kamnasquash - zoznam squashových centier
Kam na Squash - zoznam squashových ihrísk na Slovensku a v Českej republike obsahujúci zľavy, akcie, turnaje. obsahuje všetky potrebné informácie ako otváracie hodiny, fotogaléria, kontakt, poloha (zobrazenie na mape) ...
Publikované dňa 20/01/15

eliptical.cz
Eliptical, tento aerobní trenažér Vám pomůže procvičit kompletně celé tělo. Zajímavá doporučení i různé rady a tipy i upozornění na co si dát pozor během výběru správného elipticalu naleznete na ...
Publikované dňa 06/05/15

Predaj a distribúcia športovej výživy X-Trem Nutrition
Xtrem-Nutrition ponúka profesionálnu naturálnu športovú výživu .Značka X-TREM NUTRITION bola založená s cieľom byť vždy o krok vpred. Naším cieľom je výber tých najkvalitnejších a najlepších ingrediencií a postupov pre ...
Publikované dňa 26/05/15

Fitness banská bystrica - Monika Dobiasová
Step-Up štúdio - to je moderný prístup k Fitnesss pomoco elektrickej stimulácie svalov. Chudnite a cvičte rýchlo a efektívne pomocou prístroja MIHA bodytec.
Publikované dňa 29/06/15

Thornfit.cz
Thornfit.cz crossfit a powerlifting na jednom místě. Špičkové vybavení i pro komerční využití. Na našem e-shopu naleznete zboží v perfektním poměru kvalita/cena. Značka Thorn+Fit nás okouzlila prvotřídním provedením, robustní konstrukcí.
Publikované dňa 22/07/15

Škola športu, športové akcie
Občianske združenie Škola športu v Trenčíne, sa zaoberá organizovaním športových aktivít pre deti a dospelých. Organizácia športových kurzov, športových podujatí napr. krasokorčuľovanie, hokej, tenis a iné. Organizovanie športových akcií.
Publikované dňa 21/08/15

Ako mať tehličky na bruchu?
Spoznajte diéty a cviky na brucho, s pomocou ktorých môžete nadobudnúť sixpack a kocky na bruchu natrvalo.
Publikované dňa 08/01/16

Lukostrelecký klub Žilina
Lukostrelecký klub Žilina založila skupina nadšencov za účelom zdokonaľovania sa v tomto športe a zároveň aj kvôli snahe reprezentovať naše mesto.
Publikované dňa 12/01/16

Sportovní vybavení Givova
Jsme přímý dovozce sportovního vybavení Givova do ČR. V našem sortimentu najdete sportovní dresy pro fotbal, florbal, basketbal a volejbal. Tašky, míče a sportovní pomůcky pro tréning i volný čas.
Publikované dňa 13/01/16

Underground Box klub
Underground Box klub v Bratislave aj bezkontaktne, bez zranení! Nový prístup k boxu, tréningovej jednotke, tréningovej záťaži. Osvojenie a nácvik boxerskej techniky pod vedenim skúsených trénerov.
Publikované dňa 25/01/16

Táborčatá - denné tábory
Organizovanie denných táborov. Práca s deťmi, organizovanie podujatí pre deti, mládež, rodiny a dôchodcov.
Publikované dňa 04/04/16

BetProfit4all - stávkovanie so ziskom naozaj pre každého
Poskytujeme poradenský servis pre ziskové kurzové stávky na športové podujatia. Zameriavame sa hlavne na futbal vo všetkých hlavných európskych súťažiach, občasne tipujeme hokej, tenis alebo basketbal.
Publikované dňa 18/06/16

ZUMBA S Lacim
Najvyhľadávanejšia ZUMBA® fitness v Bratislave
Publikované dňa 29/06/16

Stávkové kancelárie recenzie
Recenzie overených internetových stánkových kancelárii. Tipy a rady pre tipujúcich, rôzne benefity a recenzie noviniek. Výhodou a prednosťou sú vstupné bonusy pre nových hráčov a návody ako ich správe využiť ...
Publikované dňa 22/03/17


1 2   >   >>