logo

Kategória: Vzdelávanie a rozvojAngličtina v Bratislave
Kľúčom k úspechu je kvalitný lektor, ktorý má adekvátne vzdelanie, svoj predmet ovláda excelentne, má pedagogické schopnosti, talent viesť a motivovať študentov k úspechu a samozrejme zmysel pre humor.
Publikované dňa 19/01/17

Investovanie a investície
Investovanie a investície z pohľadu, ktorý ste nikdy nevideli. Žiadne komerčné a bankové produkty ale reálne investície, z ktorých úrokov sa dá žiť.
Publikované dňa 28/01/17

Stroj, inteligencia, vedomie
Neformálne porovnanie dvoch prístupov k vedeckému štúdiu vedomia (a k otázke, či je možné vytvoriť stroj či robota obdareného vedomím) s odkazmi na odbornú literatúru. Týka sa oblastí ako umelá ...
Publikované dňa 04/02/17


Inštitút vzdelávania a osobnostného rozvoja
Inštitút vzdelávania a osobnostného rozvoja sa zaoberá ďalším vzdelávaním, kurzov, seminárov a workshopov. Ponúka akreditované kurzy.
Publikované dňa 19/03/17

Spectrum security
Zabezpečujeme služby v oblastiach bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci (BOZP), požiarnej ochrany, predaja ako aj montáže hasiacich prístrojov, merania úniku tepla z budov pomocou termovízie, ochrany osobných údajov a ...
Publikované dňa 24/03/17

Efektívne doučovanie nemčiny cez skype a internet
Efektívne doučovanie nemčiny cez skype/internet pre začiatočníkov aj pokročilých. Výučba nemčiny bez stresu, v pohodlí domova. Vyskúšajte 30 minútovú konzultáciu zadarmo.
Publikované dňa 06/04/17

Referáty, študentské práce, eseje, recenzie, projekty a prezentácie
Referáty, základoškolské, stredoškolské, vysokoškolské práce, eseje, recenzie a prezentácie z oblastí literatúry, biológie, geografie, informatiky, fyziky a dejepisu.
Publikované dňa 23/04/17

Studijnysvet.sk
Študijné materiály pre študentov, ktorí hľadajú veci do školy.
Publikované dňa 04/05/17

Certifikovaný Online Kurz E-BAY EXPERT
Jeden klik a zmeníte svoj život !!! V Certifikovanom Online kurze úspešného podnikateľa Petra Dubaja sa stanete certifikovaným e-bay expertom !!! Peter Dubaj Vás naučí techniky predaja na e-bay behom ...
Publikované dňa 29/05/17

AJA - tvorenie pre deti
AJA - tvorenie pre deti. Ateliér Janka sa venuje najmä výtvarnej a tvorivej činnosti s deťmi z materských a základných škôl a tiež tvorivej činnosti rodičov s deťmi. Okrem toho ...
Publikované dňa 02/06/17

Vzdelávanie s kockami LEGO
Sme centrum kreatívneho vzdelávania, kde miznú hranice medzi hrou a učením. A celý čas staviame s kockami LEGO®, ktoré deti milujú!
Publikované dňa 09/06/17

Materská škola Dražkovce
Materská škola v Dražkovciach je zaradená v sieti škôl a školských zariadení Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR poskytujúca predprimárne vzdelávanie pre deti od 3 do 6 rokov.
Publikované dňa 17/06/17

Best English, n.o.
Kurzy anglického jazyka metódou Best English - kurzy angličtiny pre verejnosť, letné intenzívne kurzy, individuálna výučba, firemné a pracovné kurzy, kurz komunikačných schopností, efektívne štúdium.
Publikované dňa 30/06/17

Elektrokola.xyz
Web se zaměřuje na elektromobilitu a elektrokola.
Publikované dňa 05/09/17


  <<   <  2 3 4 5 6