logo

Kategória: Obchod > Priemyselný tovar a službyPaleta Kontakt sro - palety – výkup, oprava, predaj
Vykupujeme, opravujeme a predávame drevené palety, europalety, štandardné palety, atypické palety a paletové nádstavce. Paleta Kontakt s.r.o. zabezpečí i dovoz drevených paliet.
Publikované dňa 31/10/14

Priemyselné lakovanie KomTech.sk
Poskytujeme služby v oblasti lakovania mokrými a práškovými farbami. Lakujeme materiály ako kovy, plasty, drevo, sklo a iné. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie ponúkaných služieb. Držíme sa troch ...
Publikované dňa 01/11/14

Predaj pružin
Potřebujete do svého průmyslu pružiny ? Pružiny výroba je ve firmě tva -ex je na výborné úrovni.
Publikované dňa 03/11/14

Kvalitné Sedačky a sedacie súpravy - Krupec.sk
Moderné Sedačky vysokej kvality. Nadštandardné riešenia pre váš interiér, stoly, stoličky, sedacie súpravy, kuchynské linky, kúpeľňový nábytok, Študenstské izby a Obývačková zostava.
Publikované dňa 11/12/14

Píla na drevo, cinkulár, tehlu a kameň
Píla na drevo, na porobeton alebo motorová píla. Kvalitná a lacná píla na kameň, pila na cinkulár. Pílenie stromov, pílenie dreva a pílenie stromu.
Publikované dňa 22/12/14

EkoEnergia Palivá - drevené brikety, pelety, palivové drevo, balené uhlie
Biopalivá od spoločnosti EkoEnergia Palivá. Široký sortiment biopalív = brikety, pelety, palivové drevo, balené uhlie. Dovoz až k Vám domov v rámci Slovenska a prihraničných oblastí.
Publikované dňa 07/01/15

I.P.R.KAMEŇ, s.r.o. - kamenárstvo Bratislava
Kamenárstvo Bratislava - výroba pomníkov. Doplnky - vázy, lampáše, zlátenie a striebrenie písma. Grilovacie platne z lávového kameňa. Bytové doplnky - mozaiky z kameňa, umývadlá z kameňa, kuchynské pracovné dosky, ...
Publikované dňa 19/01/15

gabionove-ploty.sk
Záhradné ploty zo zváraných sietí. Záhradné gabiónové koše a záhradné gabióny. Plotové brány a bránky. Prírodný kameň do gabiónových plotov a košov.
Publikované dňa 25/01/15

gabiony-ploty.eu
V ponuke nájdete aj plotové brány a bránky. Ďalej ponúkame samostatné gabiónové koše na vytvorenie terénnych alebo dekoratívnych úprav v záhradách, parkoch, terasách a široký sortiment prírodného kameňa.
Publikované dňa 25/01/15

AAAradiatory
Internetový obchod - Predajaj inštalačného materialu, sanity a vyvažovacích ventilov. Máme vyše 12. ročnu tradíciu vpredaji kurenárskeho a sanitárneho materialu.
Publikované dňa 11/02/15

M&P&G Steel
Kotle,Sporáky,Krbové kachle,Pece,Radiátory,Brikety.
Publikované dňa 12/02/15

M&P&G Steel
Pletivá,Ploty,Teniace siete,Drôty,Polykarbonát.
Publikované dňa 12/02/15

Galmet - Kotly, ohrievače vody
Spoločnosť Galmet je výrobca úsporných systémov na vykurovanie a ohrev vody. Ponúkame kotly na drevo, uhlie, pelety, ohrievače vody, solárne zostavy, fotovoltaické elektrárne, tepelné čerpadlá. Galmet – to je svetová ...
Publikované dňa 24/03/15

Akustika a znižovanie hluku - znizovaniehluku.sk
Poskytujeme komplexné služby v oblasti akustiky a znižovania hluku. Naša firma LEVAP, s.r.o. bola založená v roku 1996 a je výhradným zástupcom spoločnosti SONING Praha a.s. pre Slovenskú republiku.
Publikované dňa 27/03/15

Doma Komarno
Hlavným predmetom podnikateľského zámeru bol a v súčasnosti stále je nákup a predaj plynospotrebičov. Zároveň zabezpečujeme montáž a opravy sporákov, kotlov, kachiel, ohrievačov, odsávačov pár.
Publikované dňa 01/04/15

Čerpadlá, bojlery, kotly, klimatizácia.
Predaj : čerpadlá a domáce vodárne, ohrievače vody, bojlery. Kotly a vykurovanie. Klimatizácia, rekuperácia. Široký sortiment, poradenské služby.
Publikované dňa 02/04/15

X-auction house s.r.o.
Porovnávacia kalkulačka ceny elektriny a plynu od najvýhodnejších dodávateľov, Porovnávacia kalkulačka najvýhodnejšej ceny elektriny a plynu od jednotlivých dodávateľov, Poradenstvo pri výbere dodávateľa energií, Poskytujeme klientsky servis aj po ukončení ...
Publikované dňa 21/04/15

Umelecké kováčstvo UKOVMI
Výroba a predaj kovaných brán, kovaných plotov, kovaných zábradlí, mreží, svietnikov, kovaného nábytku a bytových doplnkov.
Publikované dňa 29/04/15

Bezpečný nákup a predaj pre každého
eTržnica je najjednoduchší spôsob ako nakupovať a predávať online na Slovensku. Ak nakupujete alebo predávate cez internet, u nás to všetko vybavíte pár klikmi.
Publikované dňa 07/05/15

iToilets s.r.o - Prenájom a servis toaliet
: Naša spoločnosť ponúka služby v oblasti prenájmu a servisu mobilných toaliet pre široké spektrum zákazníkov. Naše služby sú vhodné hlavne pre stavebné spoločnosti, individuálnu výstavbu, spoločenské akcie, športové podujatia.
Publikované dňa 23/05/15


  <<   <  1 2 3 4 5   >   >>