logo

Kategória: Zdravie > AlternatívneAko prekonať nespavosť a zaspať
Trápi Vás insomnia a neviete zaspať? Portál AkoZaspat.sk podrobne rozoberá príčiny nespavosti a ukazuje, ako môžete znova získať pokojný spánok.
Publikované dňa 30/03/16

Väčšie poprsie
Krajšie a väčšie prsia do plaviek? Bez plastiky? Áno! Je to naozaj možné. Pridajte sa aj vy k tisíckam spokojných žien, ktoré sú zarukov kvality.
Publikované dňa 31/03/16

Získajte späť vaše zdravie, masaze Bratislava
Centrum zdravia Viavital ponúka komplexné služby v oblasti masáži a rôznych druhov terapie. Môžete si vyskúšať infrasaunu, biorezonanciu alebo andulačnú terapiu. Centrum tiež ponúka aj psychoterapiu.
Publikované dňa 04/04/16

Posvätná Geometria
Posvätná Geometria - všetko čo je živé vzniká, rastie ako aj sa tvorí podľa posvätnej geometrie. Prednášky, semináre, meditácie a poradenstvo.
Publikované dňa 11/04/16

Milan Kvotidian - Alternatívna medicína Trnava
Alternatívna medicína Trnava, Tradičná čínska medicína, Milan Kvotidian Trnava, Dornova metóda, Tradičná čínská medicína – metódy liečby, Akupunktúra, Moxibúcia, Bankovanie, Akupresúra, Fytoterapia, Anticelulitídná terapia, Aurikuloterapia, Masáže
Publikované dňa 07/05/16

VitalFit
E-shop s prírodnými výživovými doplnkami, kozmetikou a zdravotnými pomôckami od rôznych overených kvalitných výrobcov, slovenských aj zahraničných.
Publikované dňa 31/05/16

Masážny salón-RAJS
Masážny salón RAJS v Banskej Bystrici Vám poskytuje svoje profesionálne odborné služby a individuálny prístup v oblasti starostlivosti o ľudské telo. V príjemnom prostredí zrelaxujete nielen svoje telo ale i ...
Publikované dňa 05/07/16

Bez bolesti hlavy
Dostante svoje telo do rovnováhy pomocou jemnej neinvazívnej terapie - uvoľnenie panvového dna. Telo sa uvoľní, budete sa cítiť ľahko.
Publikované dňa 18/07/16

Panická porucha
FarmakoterapiaLieky pomáhajú hlavne tým, že znižujú základné hladinu napäťou, čo vedie k zníženiu pravdepodobnosti výskytu panickýchzáchvatov. Je dôležité pokračovať aspoň rok potom, kedy panickézáchvaty odzneli. Preto sú optimálne lieky, na ...
Publikované dňa 22/08/16

Biopotraviny a doplnky stravy
Náš internetový obchod ponúka biopotraviny, raw potraviny, zelené potraviny, super potraviny, prírodné doplnky a prírodnú kozmetiku. Máme aj prípravky pre zdravý zrak a plno spektrálne svetlo.
Publikované dňa 22/08/16

Tibetské spievajúce misy - eshop + zvukové ukážky
Eshop špecializovaný na tibetské spievajúce misy a príslušenstvo, bohatý výber kvalitných bronzových mís všetkých veľkostí, unikátne zvukové ukážky ku každej mise a všetky dôležité informácie
Publikované dňa 30/09/16

Masážny salón - Therapy
Poskytovanie masérskych služieb. Rôzne druhy masáži od relaxačných, cez zdravotné až po rôzne špeciálne techniky.
Publikované dňa 12/10/16

Masáže Bardejov
Kompletná masáž raz týždenne alebo rýchla masáž vo vhodnej chvíli spôsobí, že sa budeme cítiť zdraví a spokojní sami so sebou i so svojimi blízkymi. Magické účinky masáže sú darom ...
Publikované dňa 08/11/16

Ramissio - prírodne a zdravé produkty
Ramissio prináša prírodne produkty, ktoré pomáhajú kráse, zdraviu a sú kľúčom k úspešnému životu. Našim partnerom ponúkame jedinečnú možnosť spolupráce na trhu zdravia a wellnessu.
Publikované dňa 23/11/16

Predaj liečivých húb pre tých najnáročnejších
Zdravie a choroby sú priamo prepojené s výživou. Ponúkame liečivé huby s najvyšším percentuálnym obsahom účinnej látky na trhu. 100 % bio kvalita, ktorú vaše zdravie ocení.
Publikované dňa 09/12/16

Úprava vody
Úprava vody - odstranění železa, manganu, dusičnanů, změkčení, zdravotní nezávadnost. Kontaktujte nás a již zítra se můžete přesvědčit o tom, že řešení Vašeho problému s vodou může být velmi jednoduché.
Publikované dňa 05/02/17

Liečba helikobaktera - masticha
Blog nielen o helikobakterovi, žalúdočných problémoch, ale aj o účinnom prostriedku na jeho liečbu chioskej mastiche. Najrôznejšie rady, odporúčania, štúdie.
Publikované dňa 28/04/17

Liečivá sila esencií
Prírodné suroviny pre aromaterapiu. 100% esenciálne oleje, za studena lisované oleje, bio maslá, kozmetické íly, vitamíny online.
Publikované dňa 17/05/17

Sexuologicka
Pomoc pri sexuálnych problémoch. Ako sa zbaviť erektilnej dysfunkcie. Ako dosiahnuť dokonalý orgazmus. Všetko o mužskej a ženskej intimite. Kde nájsť bod G. Recenzie o rôznych účinných výživových doplnkoch. Zerex, ...
Publikované dňa 01/10/17


  <<   <  1 2 3 4