logo

Kategória: Správy a Média

Média (47)
Noviny (12)


Zlinecek.cz - kulturní a lifestylový magazín města Zlín
Akce, videa, fotky, ankety, zprávy, kalendář akcí a mnoho dalšího na www.zlinecek.cz
Publikované dňa 15/01/16

Magazín Frýdek Místek
Oblíbený internetový magazín s širokým odvětvím služeb a řemesel. Dozvíte se tipy na super zábavu a také zajímavosti nejen z města Frýdek- Místek.
Publikované dňa 15/02/16

MS lední hokej
80.mistrovství světa v ledním hokeji se koná v Rusku v Moskvě a Petrohradu v termínu 6.5. - 22.5.2016. Pořadatelství MS 2016 získalo Rusko při kongresu IIHF v Bratislavě v květnu ...
Publikované dňa 19/02/16

Dobré noviny
Pozitívne správy a zaujímavosti z domova a zo sveta.
Publikované dňa 26/03/16

Snipp.News
Aktuálne správy, novinky a zaujímavosti zoradené podľa počtu lajkov, komentárov a zdielaní. Čítajte len tie najzaujímavejšie novinky na internete.
Publikované dňa 13/04/16

windowscentrum.sk
Windowscentrum.sk je spravodajský portál so zameraním na Windows Phone, Windows, Windows 10 Mobile a Windows 10 komunitu.
Publikované dňa 11/05/16

Megazín - kvízy a články
Jedinečný online magazín nie len iba pre ženy a dievčatá. Nespočetné množstvo článkov o kráse a zdravom životnom štýle. Súťažte a kvízujte s našim štýlovým online magazínom.
Publikované dňa 08/06/16

Reklama Zadarmo - Engros
Využite jednoduchý spôsob internetovej propagácie. Môžete atraktívne a zadarmo spropagovať svoju webstránku, firmu či produkt.
Publikované dňa 09/06/16

la Vuelta a Espaňa
La Vuelta je třetí nejslavnější cyklistický etapový závod, který spolu s Giro d Italia a Tour de France patří mezi závody Grand Tour. Zde se dozvíte všechny informace o tomto ...
Publikované dňa 15/06/16

US Open - výsledky
US Open je slavný tenisový turnaj, který spolu s Australian Open, French Open a Wimbledonem patří do čtveřice turnajů dohromady nazývaných jako Grand Slam. Zde se dozvíte informace o tomto ...
Publikované dňa 21/06/16

inBývanie.sk - Trendy magazín o bývaní
Magazín o bývaní inByvanie.sk vám ponúka atraktívne čítanie článkov zo sveta architektúry, dizajnu, záhrady či nové tipy a trendy
Publikované dňa 30/06/16

inBývanie.sk - Trendy magazín o bývaní
inByvanie.sk je slovenský magazín o bývaní, ktorý prináša tie najnovšie trendy v oblasti stavby, interiérov, záhrady a mnohé tipy na štýlové doplnky do domácnosti.
Publikované dňa 01/08/16

ŠtýlŽivota.sk
ŠtýlŽivota.sk je trendy lifestylový magazín plný zaujímavého čítania, v ktorom si nájde to svoje každá žena i muž.
Publikované dňa 01/08/16

Užitočné informácie o stavbe, dome a byte
Magazín o bývaní a stavbe. Užitočné rady a tipy pre domácnosť, byt, dom, záhradu a stavbu.
Publikované dňa 11/08/16

Martin Užák, editor a ghostwriter
Osobná stránka Martina Užáka, editora o ghostwritera. Web o profi písaní bez idealizovania. Obsahuje rady, tipy, skúsenosti. Približuje zákutia práce editora a ghostwritera.
Publikované dňa 15/09/16

Tenisový Fed Cup
V tenisovém Fed Cupu hraje v elitní soutěži každý rok 8 nejlepších ženských tenisových družstev o titul nejlepšího tenisového týmu světa. Turnaj se hraje celoročně, vyřazovacím pavoukovým způsobem.
Publikované dňa 20/10/16

Voľné miesta Bardejov
Portál bardejov.volnyflek.com slúži ľuďom hľadajúcich prácu v Bardejove a okolí aj firmám dopytujúci prácu ako inzertný server. Najdite si novu, lepšiu prácu. Posielame aj emailom.
Publikované dňa 21/10/16

Práca v Bratislave
Slovenský pracovný portál bratislava.volnyflek.com prináša každý deň množstvo nových pracovných miest z Bratislavy pre všetkých záujemcov o prácu. Nové ponuky dostanete aj emailom.
Publikované dňa 26/10/16

Svět Dnes, zprávy z Vašeho kraje
Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Publikované dňa 14/11/16

Články ako na podnikanie, danie a financie
Blog Podnikas.sk sa zaoberá témami predovšetkým o podnikaní, daniach a účtovníctve. V súvislosti s novelami rieši nové úpravy v zákonoch. V neposlednom rade tu nájdete články o manažmente a financiách.
Publikované dňa 07/01/17


  <<   <  2 3 4 5 6   >   >>