logo

Kategória: Obchod > Poľnohospodárstvo a LesníctvoKŕmne zmesi a chovateľské potreby
Výroba a predaj kŕmnych zmesí a bielkovinových koncentrátov (komponentov) pre nosnice, kurčatá, brojlere, kačice, husi, morky a granule pre králiky.Chovateľské potreby pre psov a mačky.Granule pre psov superprémiové,prémiové a ekonomické.
Publikované dňa 10/04/14

Najširšia ponuka ovocných výpestkov
Ponúkame každorocne najširší sortiment ovocných výpestkov od starých klasických odrôd až po najmodernejšie novinky. V ponuke je tiež bohatý sortiment ruží, ovocinárskej literatúry a doplnkového sortimentu. Velkoobchod, maloobchod, ambulantný predaj, ...
Publikované dňa 05/05/14

Výrobky z plastu
Kompletná ponuka plastových nádrží a nádob, čističiek, skeptikov a žúmp za najvýhodnejšie ceny.
Publikované dňa 15/05/14

AGROprofit Boliarov
Obrábanie pôdy, pestovanie plodín a chov hospodárskych zvierat. Predaj obilnín, olejnín a strukovín. Poľnohospodárska výroba - rastlinná výroba.
Publikované dňa 09/06/14

A.M.A. Slovakia s.r.o.
Veľkoobchodný predaj náhradných dielov a príslušenstva pre poľnohospodárske stroje, záhradnú techniku. Počas nášho pôsobenia na trhu máme vytvorenú sieť predajcov, ktorí ďalej ponúkajú naše výrobky na slovenskom trhu. Výrobky firmy ...
Publikované dňa 20/09/14

www.sawtech.sk - drevoobrábacie stroje
Klientom ponúkame drevoobrábacie stroje, ich dovoz, montáž, zaškolenie obsluhy, záručný i pozáručný servis.
Publikované dňa 01/10/14

AGROPRODUKT s.r.o. klasická poľnohospodárska spoločnosť so sídlom v Novom Ruskove
AGROPRODUKT s.r.o. klasická poľnohospodárska spoločnosť so sídlom v Novom Ruskove. Vlastná výroba potravinárskych produktov - predaj z dvora, v rámci holdingu - ekologické poľnohospodárstvo, zber a zhodnocovanie odpadu, nákladná a ...
Publikované dňa 02/10/14

terasove-dosky.eu
Naša firma sa zaoberá výrobou a predajom obkladových, podkladových a terasových produktov z kvalitného dreva, vyrábame zo smrekového dreva, borovice a červeného smreku.
Publikované dňa 16/12/14

Mobilná Triedička Traserscreen DB-100
Mobilná triedička Traserscreen DB-100, preoseje 99% všetkých sypkých materiálov s výkonom až 120t materiálu za hodinu. Možnosť individuálnych úprav a návratnosť už do 1 roka.
Publikované dňa 05/04/15

Výkup a predaj parožia, zhodov a trofejí
Vykupujeme a predávame parožie, zhody i trofeje - jelenie, danielie, srnīie, losie, sobie a iné. Súīasne vykupujeme rohy a trofeje - muflóna, kamzíka, kozorožcov, antilopy losie, springboka, impaly, kudu, blesboka.
Publikované dňa 28/04/15

Predaj zeleného hnojenia
Predaj zeleného hnojenia, semena medonosných rastlín
Publikované dňa 07/05/15

FarmTech univerzální kultivátory a zahradní technika
Zavýváme se prodejem zahradní techniky značky Eurosystems. Především pak univerzáních zahradních kultivátorů, bubnových sekaček, lištových sekaček, mulčovačů a dalších univerzálních strojů.
Publikované dňa 17/05/15

Veteriárne diéty, diéty pre psov, diéty pre mačky
Ponúkame Vám veterinárne diéty pre psov a veterinárne diéty pre mačky
Publikované dňa 15/06/15

FeedBeer - náhrada peľu a proteínový doplnok pre včely.
FeedBeer je náhrada peľu a proteínový doplnok pre včely.
Publikované dňa 15/09/15

www.svetmedu.sk
Cieľom našej rodinnej spoločnosti je poskytnúť zákazníkovi med najvyššej kvality, ktorý spĺňa všetky veterinárne predpisy. Naše medy pochádzajú výlučne zo slovenských lúk a lesov. Okrem špičkového včelieho medu produkujeme aj ...
Publikované dňa 29/09/15

Revast - doprava - stavebníctvo - poľnohospodárstvo
Spoločnosť zaoberajúca sa dopravou (hlavne prepravou dreva a prepravou sypkých materiálov), stavebnou činnosťou (zemné práce, výkopové práce, asfaltovanie ...) a poľnohospodárskou činnosťou (kosenie, zber balíkov, mulčovanie ...)
Publikované dňa 30/09/15

Kvetináč na zeleninu
Ideálna pre pestovanie rajčín, paprík, uhoriek a iných ťahavých rastlín a tiež čerstvých bylín, vždy na dosah ruky.
Publikované dňa 11/11/15

Zeleninové a kvetové semená
Viac ako 25 rokov ponúkame na slovenskom trhu zeleninové semená a semená kvetov overené profesionálnymi pestovateľmi. Zastupujeme firmy Seminis, De Reuter Seeds, PanAmerican, Sluis Garden, Fiberweb.
Publikované dňa 09/02/16

NORTH STYLE - prodejce polovnického oblečení
Firma je výhradným dovozcom švédskej firmy Pinewood. Maloobchodný a veľkoobchodný predaj poľovníckych, outdoorových, rybárskych a voľnočasových odevov, potrieb a obuvi.
Publikované dňa 27/06/16